Sekretariatsordningen

Bøler

Oppsal

I Bøler Basket har vi en sekretariatsordning ved hjemmekamper, hvor  alle lag f.o.m U16 og eldre har ansvar for å holde sekretariat for en annen kamp enn sin egen. I hovedsak vil man måtte sitte i sekretariat for den kampen som kommer etter egen kamp, men det kan være avvik fra dette. Følg derfor med på lista under. Lagkontakten har ansvar for å følge opp dette for sitt lag. Oppmøte for sekretariatet er senest 15 minutter før kampstart.

Kamper som er merket med «egen lagkontakt» under «ansvarlig lagkontakt», er ikke med i sekretariatsordningen og laget må derfor må ta ansvar for å holde sekretariat for egen kamp.

Vi skal tilstrebe å benytte skuddklokke i flest mulig kamper. Og ved 1. div-kamper er dette påkrevet. Dersom sekretariatsansvarlig lag ikke selv har kompetanse til å betjene skuddklokka, har sekretariatsansvarlig lag ansvar for, på forhånd, å avtale med en person i klubben som kan ta skuddklokke-jobben.

Sekretariat på hjemmekamper på Bøler:

DatoKlokkaSerieHjemmelagBortelagSekretariats ansvar
26.11.202213:30:00ØST GU13 ØSTBøler BasketSnarøya G10Eget sekretariat
14:30:00ØST JU13 ØSTBøler BasketOppsal 1Eget sekretariat
15:30:00ØST GU14 ØSTBølerOppsal 2Eget sekretariat
17:00:00ØST GU15 ELITE ØSTBøler BasketCentrum TigersEget sekretariat
18:30:00ØST 1MBøler/KolbotnNordstrand 1Eget sekretariat
04.12.202209:00:00ØST GU15 SØRBøler BasketÅs FarmersEget sekretariat
10:30:00ØST GU16 ELITE ØSTBøler Basket blåCentrum TigersG16 Elite Vest (Gul)
12:00:00ØST GU15 MIDTBøler BasketKjelsås G09Eget sekretariat
13:30:00ØST JU16BBøler BasketBislet BasketG16 Elite Øst (Blå)
15:00:00ØST GU16 ELITE VESTBøler Basket gulBergkameratene - BasketJ16B
16:30:00NBBF Nasjonal 1M ØstBøler/KolbotnKristiansand Pirates EliteG17A
18:00:00ØST GU16 ØSTBøler Basket HvitSkjetten - G16 21M
19:30:00ØST GU17ABøler BasketEB-85 G07G16 Øst (Hvit)
10.12.202209:00:00ØST GU13 ØSTBøler BasketPersbråten 2Eget sekretariat
10:00:00ØST JU13 ØSTBøler BasketKjelsås BlåEget sekretariat
11:00:00ØST JU14BBøler BasketSandvika BBK 1Eget sekretariat
12:30:00ØST GU14 ØSTBølerÅrvoll IL (D)Eget sekretariat
14:00:00ØST GU15 SØRBøler BasketOppsal 2Eget sekretariat
15:30:00ØST GU15 MIDTBøler BasketSandvika 2Eget sekretariat
17:00:00ØST 2M ØSTBøler Basket 2Kjelsås1M
18:30:00ØST 1MBøler/KolbotnAmmerud 12M
07.01.202313:30:00ØST GU14 ØSTBølerHøybråten HvitEget sekretariat
15:00:00ØST GU15 SØRBøler BasketNesodden IF Bobcats G14Eget sekretariat
16:30:00ØST GU15 MIDTBøler BasketUllern Basket BlåEget sekretariat
18:00:00ØST GU16 ELITE ØSTBøler Basket blåBislet Basket Fire2M
19:30:00ØST 2M ØSTBøler Basket 2Ringsaker BBKG16 Elite Øst (Blå)
08.01.202309:00:00ØST GU16 ELITE VESTBøler Basket gulROS Raiders G16 EliteG17A
10:30:00ØST GU16 ELITE ØSTBøler Basket blåKolbotnG16 Elite Vest (Gul)
12:00:00ØST GU16 ØSTBøler Basket HvitSkjetten - G16 3G16 Elite Øst (Blå)
13:30:00ØST GU17ABøler BasketBergkameratene - BasketG16 Øst (Hvit)
15:00:00ØST 2M ØSTBøler Basket 2Oslo Basket 12K
16:30:00ØST 2KBøler BasketPersbråten2M
22.01.202309:00:00ØST GU13 ØSTBøler BasketCentrum TigersEget sekretariat
10:00:00ØST JU13 ØSTBøler BasketDrammen Rivers (D)Eget sekretariat
11:00:00ØST GU15 ELITE ØSTBøler BasketKjelsås 1Eget sekretariat
12:30:00ØST GU16 ELITE ØSTBøler Basket blåSkjetten EJ16B
14:00:00ØST GU16 ELITE VESTBøler Basket gulMolde Basketball KlubbG16 Elite Øst (Blå)
15:30:00ØST GU15 SØRBøler BasketVålerengaEget sekretariat
17:00:00ØST GU15 MIDTBøler BasketKjelsås 2Eget sekretariat
18:30:00ØST JU16BBøler BasketOppsal 1G16 Elite Vest (Gul)
28.01.202313:30:00ØST JU14BBøler BasketOppsalEget sekretariat
15:00:00ØST 2M ØSTBøler Basket 2AskimG16 Elite Øst (Blå)
16:30:00ØST 1MBøler/KolbotnKongsberg Miners 12M
18:00:00ØST GU16 ELITE ØSTBøler Basket blåHalden Basketballklubb1M
19:30:00ØST GU14 ØSTBølerNittedal G14 (D)Eget sekretariat
05.02.202309:00:00ØST GU13 ØSTBøler BasketKjelsås - TåsenEget sekretariat
10:00:00ØST JU13 ØSTBøler BasketÅs IL (D)Eget sekretariat
11:00:00ØST JU14BBøler BasketBorgen IL Ullensaker basketEget sekretariat
12:30:00ØST GU15 SØRBøler BasketFredrikstad LumberjacksEget sekretariat
14:00:00ØST GU16 ELITE VESTBøler Basket gulEB-85 11M
15:30:00ØST GU16 ELITE ØSTBøler Basket blåAmmerud G16G16 Elite Vest (Gul)
17:00:00ØST GU16 ØSTBøler Basket HvitRaumnes & ÅrnesG16 Elite Øst (Blå)
18:30:00ØST 1MBøler/KolbotnSkien BasketballklubG16 Øst (Hvit)
11.02.202313:30:00ØST GU14 ØSTBølerBislet Basket FireEget sekretariat
15:00:00ØST GU15 ELITE ØSTBøler BasketLanghus Lions GU15Eget sekretariat
16:30:00ØST GU15 MIDTBøler BasketHønefoss Basketballklubb (D)Eget sekretariat
18:00:00ØST 1MBøler/KolbotnUllern Basket 12M
19:30:00ØST 2M ØSTBøler Basket 2Ammerud1M
04.03.202309:00:00ØST GU13 ØSTBøler BasketOppsal 1Eget sekretariat
10:00:00ØST JU13 ØSTBøler BasketNesodden IF Bobcats J12Eget sekretariat
11:00:00ØST GU15 SØRBøler BasketNordstrandEget sekretariat
12:30:00ØST GU15 MIDTBøler BasketPersbråtenEget sekretariat
14:00:00ØST JU16BBøler BasketSkien Basketballklubb1M
15:30:00ØST GU16 ELITE ØSTBøler Basket blåBislet Basket FireJ16B
17:00:00ØST 1MBøler/KolbotnCentrum Tigers 1G16 Elite Øst (Blå)
12.03.202309:00:00ØST GU13 ØSTBøler BasketUllern Basket Beasti BallersEget sekretariat
10:00:00ØST JU13 ØSTBøler BasketCentrum (D)Eget sekretariat
11:00:00ØST GU14 ØSTBølerRaumnes/ÅrnesEget sekretariat
12:30:00ØST GU15 SØRBøler BasketMoss Black PanthersEget sekretariat
14:00:00ØST GU15 MIDTBøler BasketEB-85 G09Eget sekretariat
15:30:00ØST JU16BBøler BasketBergkameratene - BasketG16 Øst (Hvit)
17:00:00ØST 1MBøler/KolbotnHaugerud HawksJ16B
18:30:00ØST GU16 ØSTBøler Basket HvitKjelsås IL1M
18.03.202313:30:00ØST JU14BBøler BasketNesodden IF Bobcats J13/14Eget sekretariat
15:00:00ØST GU16 ØSTBøler Basket HvitLillehammer Basketball Klubb1M
16:30:00ØST GU14 ØSTBølerAmmerudEget sekretariat
18:00:00ØST GU15 ELITE ØSTBøler BasketSkjetten EEget sekretariat
19:30:00ØST 1MBøler/KolbotnPersbråten 2G16 Øst (Hvit)
26.03.202309:00:00ØST GU16 ELITE VESTBøler Basket gulUllern BasketG17A
10:30:00ØST GU16 ELITE ØSTBøler Basket blåCentrum TigersG16 Elite Vest (Gul)
12:00:00ØST GU17ABøler BasketTNT Towers 2006 EliteG16 Elite Øst (Blå)
13:30:00ØST 2KBøler BasketKjelsås IL - Basket 22M
15:00:00ØST GU15 MIDTBøler BasketUllern Basket Hvit (D)Eget sekretariat
16:30:00ØST 2M ØSTBøler Basket 2Høybråten BBK2K

Sekretariat på hjemmekamper på Oppsal: