Sekretariatsordningen

I Bøler Basket har vi en sekretariatsordning ved hjemmekamper, hvor  alle lag f.o.m U16 og eldre har ansvar for å holde sekretariat for en annen kamp enn sin egen. I hovedsak vil man måtte sitte i sekretariat for den kampen som kommer etter egen kamp, men det kan være avvik fra dette. Følg derfor med på lista under. Lagkontakten har ansvar for å følge opp dette for sitt lag. Oppmøte for sekretariatet er senest 15 minutter før kampstart.

Kamper som er merket med "egen lagkontakt" under "ansvarlig lagkontakt", er ikke med i sekretariatsordningen og laget må derfor må ta ansvar for å holde sekretariat for egen kamp.

BLNO-Kvinner- kampene har et eget opplegg, når det gjelder sekretariat, og er derfor også utenfor ordningen.

Vi skal tilstrebe å benytte skuddklokke i flest mulig kamper. Og ved 1. div-kamper er dette helt påkrevd. Dersom sekretariatsansvarlig lag ikke selv har kompetanse til å betjene skuddklokka, har sekretariatsansvarlig lag ansvar for, på forhånd, å avtale med en person i klubben som kan ta skuddklokke-jobben.

DatoKampstartSerieHjemmelagBortelagSekretartiats ansv. LagLagkontaktMobilnr.
10.11.201810:30:00ØST GU14 MIDTBølerEidsvolleget lagHilde Solli97520545
10.11.201812:00:00ØST GU17B ØSTBøler 1 GulSkjetten 12KArve Ottersen47621546
10.11.201813:30:00ØST GU19ABøler 1Kongsberg MinersG17(02)Arnstein Sande4744 6567
10.11.201815:00:00ØST GU19B ØSTBøler 2NittedalG19A(01)Trine Herstad47659097
10.11.201816:30:00ØST 3M ØSTBøler 2Nordstrand 2G19B(02)Arnstein Sande4744 6567
10.11.201818:00:00ØST 2KBøler/HøybråtenKjelsås 13MNina Marie Midtbruket92611652
17.11.201809:00:00ØST GU13 ØSTBølerOppsal 1eget lagBjørnar Holsæter95176713
17.11.201810:00:00ØST GU13 ØSTEidsvollOppsal 1eget lagx
17.11.201811:00:00ØST GU13 ØSTBølerEidsvolleget lagBjørnar Holsæter95176713
17.11.201812:00:00ØST GU15 ELITEBøler 1Persbråteneget lagHilde Solli97520545
17.11.201813:30:00ØST GU16 ØSTBølerVålerenga2KArve Ottersen47621546
17.11.201815:00:00ØST GU17B ØSTBøler 2 BlåFredrikstadG16(03)Trond Grande93420563
17.11.201816:30:00ØST GU17B ØSTBøler 1 GulEidsvollG17( 02) BlåArnstein Sande4744 6567
17.11.201818:00:00ØST 2KBøler/HøybråtenSkjettenG17(02) GulArnstein Sande4744 6567
24.11.201813:00:00ØST GU14 MIDTBølerPersbråteneget lagHilde Solli97520545
24.11.201814:30:00ØST 4M ØSTBøler 3Skjetten 4 XO1MNina Marie Midtbruket92611652
24.11.201816:00:00ØST JU15BBølerCentrum Tigerseget lagRonny Lie Solbakken90103760
24.11.201817:30:00ØST GU17B ØSTBøler 1 GulAmmerud3MNina Marie Midtbruket92611652
24.11.201819:00:00ØST 1MBøler 1Persbråten 2G17 (02)Arnstein Sande4744 6567
01.12.201810:30:00ØST GU15 ELITEBøler 1Kolbotn 1eget lagHilde Solli97520545
01.12.201812:00:00ØST 2KBøler/HøybråtenVålerengaG17( 02) BlåArnstein Sande4744 6567
01.12.201813:30:00ØST JU19Bøler/HøybråtenOppsal2KArve Ottersen47621546
01.12.201815:00:00ØST GU17B ØSTBøler 2 BlåRaumnes & ÅrnesJ19Arve Ottersen47621546
01.12.201816:30:00ØST 1MBøler 1Eidsvoll3MNina Marie Midtbruket92611652
01.12.201818:00:00ØST GU16 ØSTBølerNesodden1MNina Marie Midtbruket92611652
01.12.201819:30:00ØST 3M ØSTBøler 2Skjetten 3G16(03)Trond Grande93420563
08.12.201810:30:00ØST GU14 MIDTBølerHønefosseget lagHilde Solli97520545
08.12.201812:00:00ØST GU17B ØSTBøler 1 GulFredrikstadG16(03)Trond Grande93420563
08.12.201813:30:00ØST 4M ØSTBøler 3Langhus 2G17( 02)Arnstein Sande47446567
08.12.201815:00:00ØST GU16 ØSTBølerKolbotn 31M/3MNina Marie Midtbruket92611652
08.12.201816:30:00ØST JU15BBølerAskereget lagRonny Lie Solbakken90103760
08.12.201818:00:00ØST 1MBøler 1Nordberg 1G19A(01)Trine Herstad47659097
08.12.201819:30:00ØST GU19ABøler 1Persbråten1MNina Marie Midtbruket92611652
15.12.201812:00:00ØST GU15 MIDTBøler 4 RødEidsvolleget lagHilde Solli97520545
15.12.201813:30:00ØST GU15 MIDTBøler 3 GulCentrum Tigerseget lagHilde Solli97520545
15.12.201815:00:00ØST GU15 ELITEBøler 1Kongsberg Minerseget lagHilde Solli97520545
15.12.201816:30:00ØST JU15BBølerTNT Towerseget lagRonny Lie Solbakken90103760
15.12.201818:00:00ØST 3M ØSTBøler 2Ullern 21MNina Marie Midtbruket92611652
05.01.201912:00:00ØST JU13BølerUllerneget lagHåkon Røed98225701
05.01.201913:00:00ØST JU13UllernSkien Ghostseget lagx
05.01.201914:00:00ØST JU13BølerSkjetteneget lagHåkon Røed98225701
05.01.201915:00:00ØST GU14 MIDTBølerSkjetten 2eget lagHilde Solli97520545
05.01.201916:30:00ØST GU15 ELITEBøler 1Oppsal 1eget lagHilde Solli97520545
05.01.201918:00:00ØST 1MBøler 1Persbråten 13MNina Marie Midtbruket92611652
19.01.201909:00:00ØST GU13 ØSTBølerUllensakereget lagBjørnar Holsæter95176713
19.01.201910:00:00ØST GU13 ØSTNesoddenUllensakereget lagx
19.01.201911:00:00ØST GU13 ØSTBølerNesoddeneget lagBjørnar Holsæter95176713
19.01.201912:00:00ØST JU19Bøler/HøybråtenTNT TowersJ19Arve Ottersen47621546
19.01.201913:30:00ØST GU14 MIDTBølerOppsal 2eget lagHilde Solli97520545
19.01.201915:00:00ØST JU15BBølerKjelsås 2eget lagRonny Lie Solbakken90103760
19.01.201916:30:00ØST GU15 MIDTBøler 3 GulSkjetten 3eget lagHilde Solli97520545
19.01.201918:00:00ØST 4M ØSTBøler 3Sarpsborg Basketballklubb1M/3MNina Marie Midtbruket92611652
26.01.201910:30:00ØST GU15 MIDTBøler 3 GulSkjetten 2eget lagHilde Solli97520545
26.01.201912:00:00ØST GU15 ELITEBøler 1Skjetten 1eget lagHilde Solli97520545
26.01.201913:30:00ØST JU15BBølerSkjetteneget lagRonny Lie Solbakken90103760
26.01.201915:00:00ØST GU14 MIDTBølerEidsvolleget lagHilde Solli97520545
26.01.201916:30:00ØST GU17B ØSTBøler 2 BlåSkjetten 2G17( 02) GulArnstein Sande4744 6567
26.01.201918:00:00ØST 1MBøler 1Skjetten 1 GlobalG17( 02) BlåArnstein Sande4744 6567
26.01.201919:30:00ØST GU17B ØSTBøler 1 GulOppsal1MNina Marie Midtbruket92611652
02.02.201910:30:00ØST GU15 MIDTBøler 4 RødBøler 3 Guleget lagHilde Solli97520545
02.02.201912:00:00ØST JU15BBølerEB-85 2 (04) White Stormeget lagRonny Lie Solbakken90103760
02.02.201913:30:00ØST GU17B ØSTBøler 1 GulKolbotnG17( 02) BlåArnstein Sande4744 6567
02.02.201915:00:00ØST GU16 ØSTBølerHaldenG17( 02) GulArnstein Sande4744 6567
02.02.201916:30:00ØST GU17B ØSTBøler 2 BlåEidsvollG16(03)Trond Grande93420563
02.02.201918:00:00ØST GU19ABøler 1UllernG19B(02)Arnstein Sande4744 6567
02.02.201919:30:00ØST GU19B ØSTBøler 2NesoddenG19A(01)Trine Herstad47659097
09.02.201910:30:00ØST GU15 ELITEBøler 1Asker 1eget lagHilde Solli97520545
09.02.201912:00:00ØST GU15 MIDTBøler 3 GulKjelsås 2eget lagHilde Solli97520545
09.02.201913:30:00ØST 4M ØSTBøler 3Ammerud 41M/3MNina Marie Midtbruket92611652
09.02.201915:00:00ØST GU17B ØSTBøler 2 BlåSkjetten 1G19A(01)Trine Herstad47659097
09.02.201916:30:00ØST GU15 MIDTBøler 4 RødHønefosseget lagHilde Solli97520545
09.02.201918:00:00ØST 1MBøler 1Kolbotn 1G17B( 02)Arnstein Sande4744 6567
09.02.201919:30:00ØST GU19ABøler 1Asker 11MNina Marie Midtbruket92611652
02.03.201909:00:00ØST GU13 ØSTBølerSkjetten 1eget lagBjørnar Holsæter95176713
02.03.201910:00:00ØST GU13 ØSTBølerSkjetten 2eget lagBjørnar Holsæter95176713
02.03.201911:00:00ØST GU14 MIDTBølerPersbråteneget lagHilde Solli97520545
02.03.201912:30:00ØST 2KBøler/HøybråtenSandvika 21M/3MNina Marie Midtbruket92611652
02.03.201914:00:00ØST 4M ØSTBøler 3Oppsal 22KArve Ottersen47621546
02.03.201915:30:00ØST GU19B ØSTBøler 2HaldenG17 (!)Arnstein Sande4744 6567
02.03.201917:00:00ØST 1MBøler 1HønefossG19B(02)Arnstein Sande4744 6567
09.03.201910:00:00ØST GU15 ELITEBøler 1Ullern 2eget lagHilde Solli97520545
09.03.201911:30:00ØST 2KBøler/HøybråtenTNT TowersJ19Arve Ottersen47621546
09.03.201913:00:00ØST JU19Bøler/HøybråtenUllern2KArve Ottersen47621546
09.03.201916:00:00BLNO Kvinner GrunnserieHøybråtenGimleeget oppleggeget opplegg
09.03.201918:00:00ØST 3M ØSTBøler 2OSI 1 Purple CobrazG19B(02)Arnstein Sande4744 6567
09.03.201919:30:00ØST GU19B ØSTBøler 2Høybråten3MNina Marie Midtbruket92611652
16.03.201910:30:00ØST GU19ABøler 1EB-852KArve Ottersen47621546
16.03.201912:00:00ØST 2KBøler/HøybråtenOppsalG19A(01)Trine Herstad47659097
16.03.201913:30:00ØST 3M ØSTBøler 2Kongsvinger WolvesGutter 16(03)Trond Grande93420563
16.03.201915:00:00ØST GU19B ØSTBøler 2Skjetten1MNina Midtbruket92611652
16.03.201916:30:00ØST GU16 ØSTBølerKolbotn 2G19B(02)Arnstein Sande4744 6567
16.03.201918:00:00ØST 1MBøler 1Sandvika 13MNina Marie Midtbruket92611652
23.03.201916:30:00ØST GU17B ØSTBøler 2 BlåOppsalG19A(01)Trine Herstad47659097
23.03.201918:00:00ØST GU17B ØSTBøler 1 GulSkjetten 2G17( 02) BlåArnstein Sande4744 6567
23.03.201919:30:00ØST GU19ABøler 1Sandvika 1G17( 02) GulArnstein Sande4744 6567
30.03.201909:30:00ØST JU13BølerKolbotneget lagHåkon Røed98225701
30.03.201910:30:00ØST GU19ABøler 1Tromsø Storm UngdomG19BArnstein Sande47446567
30.03.201912:00:00ØST GU14 MIDTBølerHøybråteneget lagHilde Solli97520545
30.03.201913:30:00ØST GU19B ØSTBøler 2ÅsG19A(01)Trine Herstad47659097
30.03.201915:00:00ØST JU19Bøler/HøybråtenHønefoss1M/3MNina Marie Midtbruket92611652
30.03.201916:30:00ØST 2KBøler/HøybråtenPersbråtenJ19Arve Ottersen47621546
30.03.201918:00:00ØST 3M ØSTBøler 2Ringsaker BBK2KArve Ottersen47621546
30.03.201919:30:00ØST 4M ØSTBøler 3Moss Basketballklubb3MNina Marie Midtbruket92611652